Drevená dekorácia Vodnár

Značka: Drevená Kata
53 €
Tovar odosielame do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
20.12.2023

Dekorácia v tvare znamenia zverokruhu Vodnár

Veľkosť: priemer 38 cm

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
Slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia Vodnár

Jednofarebná drevená dekorácia znamenia zverokruhu vyrobená z kvalitnej preglejky s povrchovou úpravou biologickým olejom, ktorý sa neolupuje a je nenáchylný na zašpinenie. 

Rozmery: priemer 38 cm, hrúbka 4 mm 

Prevedenie: vyrezávane z kvalitnej preglejky 

Možnosť zavesenia na stenu:  Znamenie zverokruhu neobsahuje háčik na zavesenie. Je ho možné jednoducho zavesiť cez otvor v materiáli, alebo klinčekom uchytiť na stenu (nie je súčasťou balenia). 

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu.  Povrchová úprava schne 24 hodín.  Po vysušení je bez zápachu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou

Podobný produkt: 

DrevenadekoraciaznameniazberokruhuvodnarVODNÁR – AQUARIUS, 21. január – 19. február

Vodnár je človek so silnou intuíciou, bystrou komunikáciou, otvorenou mysľou, má schopnosť veci vysvetliť, významne poradiť a dokáže zdravo riešiť problémy. Je nezávislý a táto vlastnosť mu môže komplikovať vytváranie hlbších vzťahov. Váži si svoju slobodu, preto mnohí pokladajú vodnára za chladného. Opak je však pravdou, ide o priateľského človeka, ktorý si nesmierne váži vybudované vzťahy s ostatnými ľuďmi. Vodnár kladie dôraz na vlastnú vnútornú prosperitu rozvoj. Rád rozvíja svoje vlastné znalosti.  Vodnár má vládnucu planétu  Urán, najviac ju vystihuje tajomnosť, jedinečnosť i výstrednosť a teda tieto vlastnosti rovnako opisujú aj Vodnára. Ľudia narodení v tomto znamení sú preto svojrázni a nezávislí, vyznačujú sa určitou rebéliou, majú tendenciu vymykať sa zaužívaným zvykom. Na jednej strane sa zaujímajú o nové myslenie, nápady i technológie. Na strane druhej ako pevné znamenie môže mať problém prispôsobiť sa zmenám, či dokonca robiť ústupky. U Vodnára sa tiež prejavuje zmysel pre stabilitu i túžba po bezpečí.  

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz