O Drevenej Kate

  Venujem sa výrobe unikátnych & exkluzívnych dekorácií a doplnkov

Drevená Kata

Chcem robiť, čo ma baví, robiť to s láskou i pokorou, s rešpektom a úctou k celému okoliu a prírode. Tak by som mohla zhrnúť odpoveď na otázku, ktorú často dostávam. A to, čo ma viedlo odísť z rozbehnutej kariéry a  dobre platenej pozície do sveta tvorby a práce s drevom?

Vitajte! Volám sa Katarína Macenková a svojou prácou som si splnila svoj sen.

Robím, čo mám rada, a preto verím, že moje výrobky tým robia radosť mnohým vám. Práca s drevom mi prináša pocit šťastia i pokoj v duši. Keď som vo svojej dielničke, ožívajú vo mne všetky zmysly. Vôňa dreva, jeho kresba a štruktúra ma dostáva bližšie k prírode, kde sa cítim vždy šťastná a spokojná. Môcť čerpať energiu z prírody je darom pre človeka a ju túto silu posúvam vám prostredníctvom mojej tvorby. Je jedinečná a na slovenskom trhu ojedinelá. Mnohé moje produkty viem ponúknuť s osobným prístupom podľa vašich želaní.

Pri práci používam veľmi náročné 3D spôsoby tvorby, ktoré si vyžadujú svoj čas na prípravu i samotnú výrobu.  Kombinované sú s jednoduchšími technikami ručného vyrezávania a dopracovania výrobku do konečnej podoby. 

Ponúkam precíznu tvorbu programového renderovania spolu s prípravou pre výrobu docielenú na vysoko profesionálnom CNC stroji, ktorá je doplnená detailnou ručnou prácou, čoho výsledkom je dokonalé dielo. Drevená Kata

Vyrábam obrazy, dekorácie, mandaly, stromy života, doplnky, úžitkové predmety...

Ponúkam kvalitné slovenské produkty z najkvalitnejších prírodných materiálov. Dbám ako na kvalitu použitých materiálov, tak i na precíznosť pri ich spracovávaní. Preto si vyberám zaručených partnerov na spoluprácu pri dodávaní materiálov a technického vybavenia potrebného pri mojej tvorbe.

Dôležitá je pre mňa udržateľnosť. Pri tvorbe používam materiály od lokálnych dodávateľov, pri výrobe využívam el. energiu z fotovoltických panelov a všetky moje balíky balím ekologicky bez zbytočných prvkov znečisťujúcich životné prostredie.

 

Príroda ponúka svoju rôznorodosť, pestrosť a ja tieto jej vlastnosti zachycujem v každom mojom produkte.

Každý výrobok má svoju osobitosť, pretože každý strom má svoj príbeh, ktorý je zachytený v jeho farbe, štruktúre, v letokruhoch ... inými slovami každý môj výrobok je originálom.

 

A aká teda som?

Drevená KataPredsa DREVENÁ!  Ale tiež ambiciózna, ctižiadostivá, niekedy tvrdohlavá i citlivá.

Rada cestujem, plávam, milujem leto, wellness, kávu, svoju mačku a zbožňujem hru na klavír. Som šťastná manželka toho najlepšieho stolára na svete a hrdá mama dvoch šikovných detí.   

Zaregistruj sa a získaj nové informácie o mojej tvorbe.

Drevená Kata  mceclip0-26

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz