O Drevenej Kate

O NÁS -  V spoločnosti Drevená Kata sa venujeme výrobe jedinečných obrazov, zaujímavých dekorácií, väčších i drobných ozdôb z dreva, rôznym dreveným doplnkom,  a výrobkom určeným na zábavu. Mnohé naše produkty vieme ponúknuť s personalizovaným prístupom k zákazníkovi. Pri práci používame jednoduchšie techniky vyrezávania, ale i veľmi náročné spôsoby 3D tvorby, ktoré si vyžadujú svoj čas na prípravu i samotnú výrobu. Ponúkame precíznu prácu na vysoko profesionálnych strojoch, ktorá je doplnená detailnou ručnou prácou, čoho výsledkom je dokonalé dielo stvorené pre Vás a Váš dizajn.

Naša spoločnosť ponúka kvalitné slovenské produkty z prírodných materiálov. Potrpíme si ako na kvalitu použitých materiálov, tak i na precíznosť pri ich spracovávaní. Preto si vyberáme zaručených partnerov na spoluprácu pri dodávaní materiálov i technického vybavenia potrebného pri tvorbe doplnkov z dreva pre Vás. 

Veríme, že si vyberiete!

VŠETKO, ČO ROBÍME, ROBÍME S LÁSKOU K PRÍRODE - Práca s prírodnými materiálmi človeka napĺňa pokojom a harmóniou. Vôňa dreva, jeho štruktúra, farby a rôznorodosti, ktoré ponúka sú zachytené v každom našom produkte. Zároveň dbáme na životné prostredie, všetky naše balíky balíme ekologicky bez plastu a zbytočných prvkov znečisťujúcich naše okolie. V  spoločnosti sme presvedčení, že výrobky z dreva, Vám okrem radosti, prinesú rovnaký kľud na duši pri pohľade na ne, ako nám pri ich výrobe.

SRDCOM NA SLOVENSKU - Všetky naše produktu sú vyrobené na Slovensku. 

DETSKÝ ÚSMEV, SPOLOČNÉ HRY - Súčasťou našej tvorby sú aj drevené výrobky určené pre zábavu, sú bezpečné a zdraviu neškodné, edukačné, rozvíjajú priestorové vnímanie, deti sa pri nich učia rôzne vedomosti. Použitý drevený materiál prispieva k budovaniu lásky deťom k prírode, a zároveň sú motívy spracované tak, aby upútali bystrú detskú pozornosť.

 

Drevená Kata s.r.o. so sídlom Veterná 19, 900 45 Malinovo

  • Zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1, oddiel: SRO, vložka číslo: 156804/B
  • IČO: 54 228 930
  • DIČ: 2121623130
  • IČ DPH: SK 2121623130
  • Bankové spojenie: SK15 1111 0000 0016 8755 2008

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz