Drevená dekorácia Váhy

Značka: Drevená Kata
53 €
Tovar odosielame do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
20.12.2023

Dekorácia v tvare znamenia zverokruhu Váhy

Veľkosť: priemer 38 cm. 

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
Slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia Váhy

Jednofarebná drevená dekorácia znamenia zverokruhu vyrobená z kvalitnej preglejky s povrchovou úpravou biologickým olejom, ktorý sa neolupuje a je nenáchylný na zašpinenie. 

Rozmery: priemer 38 cm, hrúbka 4 mm.  

Prevedenie: vyrezávane z kvalitnej preglejky 

Možnosť zavesenia na stenu:  Znamenie zverokruhu neobsahuje háčik na zavesenie. Je ho možné jednoducho zavesiť cez otvor v materiáli, alebo klinčekom uchytiť na stenu (nie je súčasťou balenia). 

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu.  Povrchová úprava schne 24 hodín.  Po vysušení je bez zápachu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou

Podobný produkt:

DrevenadekoraciaVahy2.jpg

VÁHY – LIBRA, 23. september – 22. október

Znamenie Váhy sa vyznačuje črtami ako je obozretnosť, úprimnosť, vytrvalosť, typická im je aj tolerantnosť, spravodlivosť a férovosť, negatívnou črtou je manipulatívnosť,  ale tiež váhavosť. Váhy dlho uvažujú, kým sa rozhodnú, často to býva spojené s tým, že sa príliš zaoberajú názormi iných ľudí. Vzdušný element vytvára u váh túžbu po rovnováhe a harmónii. Dokážu sa rýchlo učiť, logicky uvažovať, sú dobrým rečníkom, ale i pozorným poslucháčom. Vládnuca planéta Venuša – planéta krásy a lásky - dáva Váham šarm, milosť a eleganciu i schopnosť spájať ľudí, vytvárať harmonické vzťahy, budovať silné partnerstvá,  tvoriť rovnováhu. Pre ostatných bývajú ľudia narodení v znamení Váhy veľmi príťažliví. Tiež vedia oceniť krásu, estetickosť i umeleckú hodnotu. Prijímajú všetko nové, vedia sa rýchlo a flexibilne prispôsobovať zmenám. Nemajú radi konflikty, majú schopnosť vnímať obe strany problému a navrhovať riešenia prospešné pre všetkých.  


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz