Drevená dekorácia Strelec

Značka: Drevená Kata
53 €
Tovar odosielame do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
20.12.2023

Dekorácia v tvare znamenia zverokruhu Strelec

Veľkosť: priemer 38 cm. 

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
Slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia Strelec

Jednofarebná drevená dekorácia znamenia zverokruhu vyrobená z kvalitnej preglejky s povrchovou úpravou biologickým olejom, ktorý sa neolupuje a je nenáchylný na zašpinenie. 

Rozmery: priemer 38 cm, hrúbka 4 mm.  

Prevedenie: vyrezávane z kvalitnej preglejky 

Možnosť zavesenia na stenu:  Znamenie zverokruhu neobsahuje háčik na zavesenie. Je ho možné jednoducho zavesiť cez otvor v materiáli, alebo klinčekom uchytiť na stenu (nie je súčasťou balenia). 

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu.  Povrchová úprava schne 24 hodín.  Po vysušení je bez zápachu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou

 Podobný produkt: 

Drevenadekoraciastrelec sagittarius1STRELEC – SAGITTARIUS, 23. november – 21. december

Ľudia narodení v znamení strelca sú priami, čestní, štedrí, veselí, ohľaduplní, starostliví. Elementom strelca je oheň, ktorý symbolizuje vášeň a energiu, strelcovi dodáva dobrodružnú povahu a odvahu. Je ochotný riskovať, a dosahovať v živote veľké ciele. Strelec hľadá nové veci, baží po nových skúsenostiach, vyhľadáva zmeny, nebojí sa ich. Jupiter ako najväčšia planéta slnečnej sústavy má na strelca veľmi významný vplyv i obrovský prínos. Strelec je vďaka vplyvu svojej planéty veľký optimista, energia strelca formovaná Jupiterom robí z neho dobročinného človeka, ktorý chce svet zmeniť na lepšie miesto pre život. Strelec je pohyblivé znamenie a preto sa dokáže rýchlo a flexibilne prispôsobovať zmenám, je otvorený novým príležitostiam i vzťahom, ako v osobnom i pracovnom živote. Jeho premenlivosť podporuje jeho zvedavosť, nebojí sa nových myšlienok i možností. Hľadá nové metódy ako povzbudiť vlastné ja. Problémy rieši svojsky,  niektorým ľuďom strelci pripadajú až veľmi bezstarostní.

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz