Drevená dekorácia Znamenie zverokruhu - Strelec / Sagittarius

Značka: Drevená Kata
130 €
Tovar odosielame do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
20.12.2023

4-farebná drevená dekorácia znamenia zverokruhu

Veľkosť: priemer 38 cm v základnom kruhu, výška 46 x šírka 43,5 cm, hrúbka 16 mm. Hmotnosť, cca 800 g.

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
Slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia Znamenie zverokruhu - Strelec / Sagittarius

Štvorfarebné spracovanie znamenia zverokruhu v netradičnom prevedení z dielne Drevenej Katy ponúkame v našej kategórii Mandaly. Vrstvená mandala vychádza zo základného kruhu a vrstvenie materiálu v rôznych tvaroch a farbách vytvára z mandaly ojedinelú dekoráciu so zaujímavým 3d efektom. Grafické spracovanie znamenia zverokruhu vychádza z mytologického prevedenia strelca.

Rozmery: priemer 38 cm v základnom kruhu, výška 46 x šírka 43,5 cm, hrúbka 16 mm. Hmotnosť, cca 800 g.  

Prevedenie: vyrezávane z kvalitnej preglejky 

Možnosť zavesenia na stenu:  Znamenie zverokruhu neobsahuje háčik na zavesenie. Je ho možné jednoducho zavesiť cez otvor v materiáli, alebo klinčekom uchytiť na stenu (nie je súčasťou balenia). 

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu.  Povrchová úprava schne 24 hodín.  Po vysušení je bez zápachu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou

 

STRELEC – SAGITTARIUS, 23. november – 21. december

Ľudia narodení v znamení strelca sú priami, čestní, štedrí, veselí, ohľaduplní, starostliví. Elementom strelca je oheň, ktorý symbolizuje vášeň a energiu, strelcovi dodáva dobrodružnú povahu a odvahu. Je ochotný riskovať, a dosahovať v živote veľké ciele. Strelec hľadá nové veci, baží po nových skúsenostiach, vyhľadáva zmeny, nebojí sa ich. Jupiter ako najväčšia planéta slnečnej sústavy má na strelca veľmi významný vplyv i obrovský prínos. Strelec je vďaka vplyvu svojej planéty veľký optimista, energia strelca formovaná Jupiterom robí z neho dobročinného človeka, ktorý chce svet zmeniť na lepšie miesto pre život. Strelec je pohyblivé znamenie a preto sa dokáže rýchlo a flexibilne prispôsobovať zmenám, je otvorený novým príležitostiam i vzťahom, ako v osobnom i pracovnom živote. Jeho premenlivosť podporuje jeho zvedavosť, nebojí sa nových myšlienok i možností. Hľadá nové metódy ako povzbudiť vlastné ja. Problémy rieši svojsky,  niektorým ľuďom strelci pripadajú až veľmi bezstarostní.  

 

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz