Drevená dekorácia Škorpión

Značka: Drevená Kata
53 €
Tovar odosielame do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
20.12.2023

Dekorácia v tvare znamenia zverokruhu Škorpión.

Veľkosť: priemer 38 cm

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
Slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia Škorpión

Jednofarebná drevená dekorácia znamenia zverokruhu vyrobená z kvalitnej preglejky s povrchovou úpravou biologickým olejom, ktorý sa neolupuje a je nenáchylný na zašpinenie. 

Rozmery: priemer 38 cm, hrúbka 4 mm.  

Prevedenie: vyrezávane z kvalitnej preglejky 

Možnosť zavesenia na stenu:  Znamenie zverokruhu neobsahuje háčik na zavesenie. Je ho možné jednoducho zavesiť cez otvor v materiáli, alebo klinčekom uchytiť na stenu (nie je súčasťou balenia). 

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu.  Povrchová úprava schne 24 hodín.  Po vysušení je bez zápachu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou

Podobný produkt: 

Drevenadekoracia skorpionŠKORPIÓN – SCORPIUS, 23. október – 22. november,  

Ľudia narodení v znamení škorpióna sa môžu pochváliť mnohými pozitívnymi vlastnosťami  ako ctižiadosť, disciplinovanosť, oddanosť, duchaplnosť. Je spojený s duchovnom a emóciami, je veľmi intenzívny a vášnivý, je milujúcim človekom. Má estetické cítenie, láka ho krása i inteligencia. Trpí však aj niektorými nedostatkami, medzi ktoré patrí napríklad žiarlivosť, podráždenosť, náladovosť, či prehnaná temperamentnosť. Škorpión sa vyznačuje spojitosťou s duchovnom a emóciami, dokáže vycítiť emócie druhých ľudí, je veľmi empatický i starostlivý. Je to človek so silným intelektom, je nesmierne bystrý, má silnú intuíciu, čo mu pomáha predísť rôznym problémom. Tento vplyv má na neho jeho vodný element, ktorý z hľadiska astrológie je prepojený s intuíciou a podvedomím. MARS ako vládnuca planéta poskytuje škorpiónovi odhodlanie a silu na plnenie cieľov, vďaka Marsu je dravý a energický, nakoľko je to planéta vitality a hnacej sily. Tiež dáva škorpiónovi schopnosť strategicky a analyticky myslieť, plánovať aj predvídať. Ako pevné znamenie môže mať problém prispôsobovať sa novým veciam, situáciám, vzťahom, zároveň sa sústreďuje na jeden cieľ. Náhle zmeny ani prekvapenia neobľubuje. Cení si aj finančnú istotu, s ťažkosťami robí veľké zmeny vo finančných rozhodnutiach. Je zaujatý sporením aj investovaním, vo svojich cieľoch sa zameriava na dosiahnutie dlhodobého finančného zabezpečenia.  Väčšiu otvorenosť k flexibilite mu dáva Pluto. 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz