Drevená dekorácia Ryby

Značka: Drevená Kata
53 €
Tovar odosielame do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
20.12.2023

Dekorácia v tvare znamenia zverokruhu Ryby

Veľkosť: priemer 38 cm

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
Slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia Ryby

Jednofarebná drevená dekorácia znamenia zverokruhu vyrobená z kvalitnej preglejky s povrchovou úpravou biologickým olejom, ktorý sa neolupuje a je nenáchylný na zašpinenie. 

Rozmery: priemer 38 cm, hrúbka 4 mm 

Prevedenie: vyrezávane z kvalitnej preglejky 

Možnosť zavesenia na stenu:  Znamenie zverokruhu neobsahuje háčik na zavesenie. Je ho možné jednoducho zavesiť cez otvor v materiáli, alebo klinčekom uchytiť na stenu (nie je súčasťou balenia). 

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu.  Povrchová úprava schne 24 hodín.  Po vysušení je bez zápachu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou

Podobný produkt: 

Drevenadekoraciaznameniazverokruhuryby1RYBY – PISCES, 20. február – 20. marec  

Ryby sú vnímavé, veľmi emotívne a citlivé. Sršia tvorivosťou a kreativitou, blízka im je umelecká činnosť. Často snívajú, sú duchovne založené. Ide o priateľských ľudí a svoju citlivosť vnímajú veľmi intenzívne nie len pri svojich pocitoch a náladách ale aj pri ostatných. Sú veľmi empatickí a vnímajú potreby svojich blízkych. Elementom Ryby je voda, ktorá predstavuje neustály pohyb ako tečúca rieka, príliv a odliv morí a pohyb oceánov. Tiež ukazuje jej silu, vodu ako prírodný element totiž nič neprekoná, nič ju nepremôže. Rovnako je poskytovateľom života, bez vody by nič na planéte nedokázalo prežiť. To dokazuje aká významná je voda pre svoje znamenia, aký veľký vplyv má aj na nositeľov tohto vodného znamenia. Aj preto ryby dokážu načerpať energiu z kontaktu s vodou, napríklad kúpeľom, blízkosťou pri vode, pri mori, či prechádzkou popri rieke. Ryby vedia odhadnúť ľudí, sú dobrým pomocníkom i radcom. Vládnucou planétou je Neptún – planéta snov a predstáv. Ovplyvňuje teda ryby práve v tejto oblasti, a niekedy sú ryby až priveľkí snílkovia. Ako pohyblivé znamenie sa dobre prispôsobuje  meniacim sa okolnostiam a podmienkam. Vďaka tomu má prispôsobivú aj povahu.

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz