Drevená dekorácia Znamenie zverokruhu - Ryby / Pisces

Značka: Drevená Kata
130 €
Tovar odosielame do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
20.12.2023

4-farebná drevená dekorácia znamenia zverokruhu

Veľkosť: priemer 38 cm v základnom kruhu, výška 43 cm x šírka 48 cm, hrúbka 16 mm. Hmotnosť, cca 800 g.

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
Slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia Znamenie zverokruhu - Ryby / Pisces

Štvorfarebné spracovanie znamenia zverokruhu v netradičnom prevedení z dielne Drevenej Katy ponúkame v našej kategórii Mandaly. Vrstvená mandala vychádza zo základného kruhu a vrstvenie materiálu v rôznych tvaroch a farbách vytvára z mandaly ojedinelú dekoráciu so zaujímavým 3d efektom. Grafické spracovanie znamenia zverokruhu vychádza z mytologického prevedenia.

Rozmery: priemer 38 cm v základnom kruhu, výška 43 x šírka 48 cm, hrúbka 16 mm. Hmotnosť, cca 800 g

Prevedenie: vyrezávane z kvalitnej preglejky 

Možnosť zavesenia na stenu:  Znamenie zverokruhu neobsahuje háčik na zavesenie. Je ho možné jednoducho zavesiť cez otvor v materiáli, alebo klinčekom uchytiť na stenu (nie je súčasťou balenia). 

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu.  Povrchová úprava schne 24 hodín.  Po vysušení je bez zápachu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou

 

RYBY – PISCES, 20. február – 20. marec  

Ryby sú vnímavé, veľmi emotívne a citlivé. Sršia tvorivosťou a kreativitou, blízka im je umelecká činnosť. Často snívajú, sú duchovne založené. Ide o priateľských ľudí a svoju citlivosť vnímajú veľmi intenzívne nie len pri svojich pocitoch a náladách ale aj pri ostatných. Sú veľmi empatickí a vnímajú potreby svojich blízkych. Elementom Ryby je voda, ktorá predstavuje neustály pohyb ako tečúca rieka, príliv a odliv morí a pohyb oceánov. Tiež ukazuje jej silu, vodu ako prírodný element totiž nič neprekoná, nič ju nepremôže. Rovnako je poskytovateľom života, bez vody by nič na planéte nedokázalo prežiť. To dokazuje aká významná je voda pre svoje znamenia, aký veľký vplyv má aj na nositeľov tohto vodného znamenia. Aj preto ryby dokážu načerpať energiu z kontaktu s vodou, napríklad kúpeľom, blízkosťou pri vode, pri mori, či prechádzkou popri rieke. Ryby vedia odhadnúť ľudí, sú dobrým pomocníkom i radcom. Vládnucou planétou je Neptún – planéta snov a predstáv. Ovplyvňuje teda ryby práve v tejto oblasti, a niekedy sú ryby až priveľkí snílkovia. Ako pohyblivé znamenie sa dobre prispôsobuje  meniacim sa okolnostiam a podmienkam. Vďaka tomu má prispôsobivú aj povahu.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz