Drevená dekorácia Rak

Značka: Drevená Kata
53 €
Tovar odosielame do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
20.12.2023

Dekorácia v tvare znamenia zverokruhu Rak

Veľkosť: priemer 38 cm 

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
Slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia Rak

Jednofarebná drevená dekorácia znamenia zverokruhu vyrobená z kvalitnej preglejky s povrchovou úpravou biologickým olejom, ktorý sa neolupuje a je nenáchylný na zašpinenie. 

Rozmery: priemer 38 cm, hrúbka 4 mm 

Prevedenie: vyrezávane z kvalitnej preglejky 

Možnosť zavesenia na stenu:  Znamenie zverokruhu neobsahuje háčik na zavesenie. Je ho možné jednoducho zavesiť cez otvor v materiáli, alebo klinčekom uchytiť na stenu (nie je súčasťou balenia). 

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu.  Povrchová úprava schne 24 hodín.  Po vysušení je bez zápachu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou

Podobný produkt: 

Drevenadekoraciarak-cancer1RAK – CANCER, 22. jún -22. júl 

Znamenie raka je spojené s príchodom leta. Ľudia narodení v znamení raka sú citliví, láskaví, empatickí, oddaný, ale i draví, odvážni a cieľavedomí. Dôležité sú pre nich emócie, typická je im intuícia. Sú to veľmi emocionálne založení ľudia, ochotní vždy druhým poradiť a pomôcť im pri riešení ich problémov. Element vody vplýva u raka na jeho kreativitu a tvorivosť. Pri nesprávnom vyvážení môžu byť nositelia tohto znamenia veľmi precitlivení. Pre znamenia rak je vládnucou planétou mesiac. Aj keď z hľadiska astronómie sa mesiac nepovažuje za planétu, pre raka je veľmi dôležitý a má na neho veľmi veľký vplyv. Silno pôsobí na jeho emócie, dokáže posilniť ale aj oslabiť jeho intuíciu. Rak vďaka svojej emocionálnej hĺbke a citlivosti má milujúcu povahu. Vyznačuje sa prirodzenými vodcovskými schopnosťami a dokáže motivovať ostatných. Medzi negatívne črty patrí jeho impulzívnosť, pretože niekedy koná bez toho, aby si následky svoja konania premyslel. 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz