Drevená dekorácia Znamenie zverokruhu - Rak / Cancer

Značka: Drevená Kata
130 €
Tovar odosielame do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
20.12.2023

4-farebná drevená dekorácia znamenia zverokruhu

Veľkosť: priemer 38 cm v základnom kruhu, výška 39 x šírka 45,5 cm, hrúbka 16 mm. Hmotnosť, cca 800 g

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
Slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia Znamenie zverokruhu - Rak / Cancer

Štvorfarebné spracovanie znamenia zverokruhu v netradičnom prevedení z dielne Drevenej Katy ponúkame v našej kategórii Mandaly. Vrstvená mandala vychádza zo základného kruhu a vrstvenie materiálu v rôznych tvaroch a farbách vytvára z mandaly ojedinelú dekoráciu so zaujímavým 3d efektom. Grafické spracovanie znamenia zverokruhu vychádza z mytologického prevedenia.

Rozmery: priemer 38 cm v základnom kruhu, výška 39 x šírka 45,5 cm, hrúbka 16 mm. Hmotnosť, cca 800 g.

Prevedenie: vyrezávane z kvalitnej preglejky.

Možnosť zavesenia na stenu:  Znamenie zverokruhu neobsahuje háčik na zavesenie. Je ho možné jednoducho zavesiť cez otvor v materiáli, alebo klinčekom uchytiť na stenu (nie je súčasťou balenia). 

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu.  Povrchová úprava schne 24 hodín.  Po vysušení je bez zápachu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou.

 

RAK – CANCER, 22. jún -22. júl 

Znamenie raka je spojené s príchodom leta. Ľudia narodení v znamení raka sú citliví, láskaví, empatickí, oddaný, ale i draví, odvážni a cieľavedomí. Dôležité sú pre nich emócie, typická je im intuícia. Sú to veľmi emocionálne založení ľudia, ochotní vždy druhým poradiť a pomôcť im pri riešení ich problémov. Element vody vplýva u raka na jeho kreativitu a tvorivosť. Pri nesprávnom vyvážení môžu byť nositelia tohto znamenia veľmi precitlivení. Pre znamenia rak je vládnucou planétou mesiac. Aj keď z hľadiska astronómie sa mesiac nepovažuje za planétu, pre raka je veľmi dôležitý a má na neho veľmi veľký vplyv. Silno pôsobí na jeho emócie, dokáže posilniť ale aj oslabiť jeho intuíciu. Rak vďaka svojej emocionálnej hĺbke a citlivosti má milujúcu povahu. Vyznačuje sa prirodzenými vodcovskými schopnosťami a dokáže motivovať ostatných. Medzi negatívne črty patrí jeho impulzívnosť, pretože niekedy koná bez toho, aby si následky svoja konania premyslel.  

 

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz