Drevená dekorácia Znamenie zverokruhu - Panna / Virgo

Značka: Drevená Kata
130 €
Tovar odosielame do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
20.12.2023

4-farebná drevená dekorácia znamenia zverokruhu

Veľkosť: priemer 38 cm, výška 43 x šírka 39,5 cm, hrúbka 16 mm. Hmotnosť, cca 800 g

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
Slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia Znamenie zverokruhu - Panna / Virgo

Štvorfarebné spracovanie znamenia zverokruhu v netradičnom prevedení z dielne Drevenej Katy ponúkame v našej kategórii Mandaly. Vrstvená mandala vychádza zo základného kruhu a vrstvenie materiálu v rôznych tvaroch a farbách vytvára z mandaly ojedinelú dekoráciu so zaujímavým 3d efektom. Grafické spracovanie znamenia zverokruhu vychádza z mytologického prevedenia.

Rozmery: priemer 38 cm v základnom kruhu, výška 43 x šírka 39,5 cm, hrúbka 16 mm. Hmotnosť, cca 800 g.   

Prevedenie: vyrezávane z kvalitnej preglejky 

Možnosť zavesenia na stenu:  Znamenie zverokruhu neobsahuje háčik na zavesenie. Je ho možné jednoducho zavesiť cez otvor v materiáli, alebo klinčekom uchytiť na stenu (nie je súčasťou balenia). 

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu.  Povrchová úprava schne 24 hodín.  Po vysušení je bez zápachu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou

PANNA – VIRGO, 23. august – 22. september

Panna je inteligentná, láskavá, slušná, pracovitá, pokojná, rozvážna, a predovšetkým flegmatická. Pre pannu je dôležitý poriadok, ako vo veciach tak i vzťahoch a sústreďuje sa na maličkosti a detaily. Panna je pohyblivým znamením, keďže jej obdobie prichádza so zmenou v prírode, ktorou je koniec leta. Aj preto je panna prispôsobivá, flexibilná a ľahšie dokáže prijímať zmeny, neváha riskovať a skúšať nové veci.  Významná pre pannu je duševná pohoda, dôraz klade na zdravie psychické a fyzické. Element Zeme pannu silno uzemňuje, preto sú ľudia narodení v dátume panny stabilní, zameriavajú sa na hmatateľnosť, žijú tu a teraz. Nezaoberajú sa zbytočne minulosťou a netúžia ani po nereálnej budúcnosti. Vládnucou planétou panny je Merkúr – planéta komunikácie, ktorá panne dáva schopnosť jasne a efektívne komunikovať a tiež rozširuje jej intelekt a prispôsobivosť a posilňuje u nej logické uvažovanie. Vplyv vládnucej planéty môže byť až tak silný, že nositelia znamenia panna môžu prehnane premýšľať nad samým sebou, byť silno kritický voči sebe i ostatným alebo ich logické myslenie sa môže dostať do rozporu s ich emocionálnou zložkou a teda s tým, po čom ich srdce túži.  

 

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz