Drevená dekorácia Lev

Značka: Drevená Kata
53 €
Tovar odosielame do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
20.12.2023

Dekorácia v tvare znamenia zverokruhu Lev

Veľkosť: priemer 38 cm

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
Slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia Lev

Jednofarebná drevená dekorácia znamenia zverokruhu vyrobená z kvalitnej preglejky s povrchovou úpravou biologickým olejom, ktorý sa neolupuje a je nenáchylný na zašpinenie. 

Rozmery: priemer 38 cm, hrúbka 4 mm 

Prevedenie: vyrezávane z kvalitnej preglejky 

Možnosť zavesenia na stenu:  Znamenie zverokruhu neobsahuje háčik na zavesenie. Je ho možné jednoducho zavesiť cez otvor v materiáli, alebo klinčekom uchytiť na stenu (nie je súčasťou balenia). 

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu.  Povrchová úprava schne 24 hodín.  Po vysušení je bez zápachu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou

Podobný produkt: 

Drevenadekoraciaznameniazverokruhu1LEV – LEO, 23. júl – 22. august

Odvážny, vášnivý, nezávislý, temperamentný, zdravo sebavedomý, húževnatý, schopný dotiahnuť veci do konca, tvrdohlavý, ochotný riskovať i oplývajú umeleckým nadaním -  to sú základné charakteristické črty tohto znamenia. Lev je človek uznávaný pre svoju priateľskosť, vždy je pripravený pomáhať, dá sa povedať, že až oddane slúži ostatným. Lev je prirodzený vodca, má dar motivovať ostatných v dosahovaní ich cieľov. Pri nesprávnom vyvážení energie ohňa však vyplávajú na povrch negatívne vlastnosti a črty ako egoizmus, egocentrizmus, nedočkavosť i drzosť. Oheň je silný element astrológie, ktorý ak je správne využitý dáva levovi veľa pozitívnych vlastností, na strane druhej mu môže spôsobiť aj veľa komplikácii. Túto energiu ohňa, ktorý výrazne ovplyvňuje znamenie leva povzbudzuje aj energia Slnka. Práve Slnko je vládnucou planétou znamenia lev, Slnko prináša svetlo a u leva vyzdvihuje jeho vnútorné svetlo, a pri správnom postavení dáva levovi charizmatický prejav a skutočne príjemné vonkajšie vyžarovanie. Lev má silnú túžbu byť uznávaný, rád sa obklopuje ľuďmi, ktorí ho obdivujú. Lev patrí medzi pevné znamenia, aj preto môžu mať osoby narodené v znamení leva ťažkosti s prispôsobovaním sa novým podmienkam.  


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz