Drevená dekorácia Znamenie zverokruhu Kozorožec /Capricorn

Značka: Drevená Kata
130 €
Tovar odosielame do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
20.12.2023

4-farebná drevená dekorácia znamenia zverokruhu

Veľkosť: priemer 38 cm v základnom kruhu, výška 39 x šírka 40 cm, hrúbka 16 mm. Hmotnosť, cca 800 g 

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
Slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia Znamenie zverokruhu Kozorožec /Capricorn

Štvorfarebné spracovanie znamenia zverokruhu v netradičnom prevedení z dielne Drevenej Katy ponúkame v našej kategórii Mandaly. Vrstvená mandala vychádza zo základného kruhu a vrstvenie materiálu v rôznych tvaroch a farbách vytvára z mandaly ojedinelú dekoráciu so zaujímavým 3d efektom. Grafické spracovanie znamenia zverokruhu vychádza z mytologického prevedenia.

Rozmery: priemer 38 cm v základnom kruhu,  výška 39 x šírka 40 cm, hrúbka 16 mm. Hmotnosť, cca 800 g. 

Prevedenie: vyrezávane z kvalitnej preglejky 

Možnosť zavesenia na stenu:  Znamenie zverokruhu neobsahuje háčik na zavesenie. Je ho možné jednoducho zavesiť cez otvor v materiáli, alebo klinčekom uchytiť na stenu (nie je súčasťou balenia). 

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu.  Povrchová úprava schne 24 hodín.  Po vysušení je bez zápachu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou

 

KOZOROŽEC – CAPRICORN, 22.december – 20. január

Ctižiadostivosť, cieľavedomosť, usilovnosť, rozhodnosť, šetrnosť, tvorivosť, spoľahlivosť i múdrosť  - to všetko patrí medzi charakteristické črty kozorožca. Element Zeme ovplyvňuje u kozorožcov stabilitu a spoľahlivosť. Nechýbajú mu ambície a vďaka jeho disciplinovanosti dokáže dosiahnuť stanovené ciele, tie niekedy upriamuje na materiálne úspechy. K bytiu pristupuje s reálnym pohľadom, má praktický postoj k životu, rovnako pristupuje aj k riešeniu problémov.  Vyznačuje sa logickým myslením, ktoré často uplatňuje aj v jeho svete emócií. Vo vzťahoch si cení bezpečie a stabilitu. Je oddaný, ale rovnakú oddanosť vyžaduje aj od svojho partnera. U kozorožca sa môže vyskytnúť problém s vyjadrením pocitov, niekedy môže maž až problém otvoriť sa ostatným ľuďom. Saturn ako vládnuca planéta kozorožca veľmi silne vplýva u neho na lásku, prácu a financie a vo všetkých oblastiach mu dáva silu na prekonanie akýchkoľvek prekážok, a to vďaka jeho disciplinovanosti a húževnatosti. Ako základné znamenie hľadá v živote bezpečie, stabilitu a hodnoty, ktoré si v živote váži. Na strane druhej k tejto vyrovnanosti sa pripája jeho schopnosť prispôsobiť sa zmenám, prijímať ich a dokonca vyhľadávať zmeny, ktoré povedú k jeho osobnostnému rastu.   

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz