Drevená dekorácia - Soška muž so ženou

Novinka
Značka: Drevená Kata
32 €
Skladom <3ks
Môžeme doručiť do:
13.12.2023

Drevená dekorácia z borovicového masívu.

Veľkosť: výška 28cm, šírka 26cm, hrúbka 2,7cm.

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
Slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia - Soška muž so ženou

Drevená soška z našej kategórie dekorácie je krásnym bytovým doplnkom. Vyrábame ju z borovicového masívneho dreva, ktoré sa vyznačuje výraznejšou kresbou dreva. Tá po povrchovej úprave voskovým olejom v transparentom polomatnom odtieni sa ešte viac zvýrazní a soška tak pôsobí veľmi elegantne. Drevená dekorácia je vhodná ako dar pre všetkých zamilovaných, či už pri príležitosti Dňa sv. Valentína, výročia svadby, či pri iných významných životných udalostiach a situáciách vyjadrujúcich lásku a zaľúbenie. 

Rozmery: výška 28cm, šírka 26cm, hrúbka 2,7cm. Hmotnosť: 750g. 

Prevedenie: rezba z masívneho borovicového dreva (škárovka cinkovana). Každý výrobok je originálom, môže sa mierne líšiť tvarom a farbou od vyobrazenia na stránke. Mierne odlišnosti vznikajú pri výrobe z dôvodu rôznej štruktúry a tvrdosti dreva ako prírodného materiálu.

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu. 

Možnosť zavesenia: nie

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz