Drevená dekorácia - Nekonečná láska

Značka: Drevená Kata
17 €
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
18.3.2024

Drevená dekorácia z borovicového masívu s motívom lásky

Veľkosť: - výška 12 cm, šírka 22cm, hrúbka 2,7 cm

Text napíšte do poznámky v objednávke, alebo Vás budeme kontaktovať

 

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia - Nekonečná láska

Vo svete našich unikátnych drevených dekorácií sme pre vás vytvorili jemnú dekoráciu v tvare ležatej osmičky so srdcom, ktorou krásne vyjadríte prejav lásky a spojenia s blízkou osobou. Symbolizuje nekonečný tok lásky medzi dvoma ľuďmi. Dekorácia je výnimočná personalizovaným textom - mená dvoch ľudí a dátum významného okamihu, ako je napríklad deň svadby, či prvého stretnutia dodávajú dekorácii jedinečnosť a osobitosť. Doprajte si kúsok umenia, ktorý vyjadruje vašu lásku a spomínanie na výnimočné momenty v živote. Nekonečná láska je nielen dekorácia, ale aj príbeh vášho jedinečného spojenia.

Text, ktorý si prajete na dekorácii nám môžete napísať do poznámky pri vypĺňaní Vašej objednávky, alebo Vás budeme mailom kontaktovať, aby ste nám text produktu doplnili.

Rozmery: výška 12 cm, šírka 22cm, hrúbka 2.7 cm, váha 160 g.

Prevedenie: rezba z masívneho borovicového dreva (škárovka cinkovana).

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou.

Produkt vyrábame podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, je vyrobený na mieru a určený osobitne pre jedného spotrebiteľa.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz