Drevená dekorácia Býk

Značka: Drevená Kata
53 €
Tovar odosielame do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
20.12.2023

Dekorácia v tvare znamenia zverokruhu Býk

Veľkosť: priemer 38 cm 

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
Slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia Býk

Jednofarebná drevená dekorácia znamenia zverokruhu vyrobená z kvalitnej preglejky s povrchovou úpravou biologickým olejom, ktorý sa neolupuje a je nenáchylný na zašpinenie. 

Rozmery: priemer 38 cm, hrúbka 4 mm 

Prevedenie: vyrezávane z kvalitnej preglejky 

Možnosť zavesenia na stenu:  Znamenie zverokruhu neobsahuje háčik na zavesenie. Je ho možné jednoducho zavesiť cez otvor v materiáli, alebo klinčekom uchytiť na stenu (nie je súčasťou balenia). 

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu.  Povrchová úprava schne 24 hodín.  Po vysušení je bez zápachu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou

Podobný produkt: 

Drevenadekoraciaznameniazverokruhubyk1BÝK – TAURUS, 21. apríl – 20 máj

Býk je podľa astrológie považovaný za zemské znamenie zverokruhu. Energia zeme pomáha býkovi s koncentráciou, element zeme vplýva na prístup býka k sebe samému i k celkovému životu. Táto energia je trvalá, stála, nemení sa, je pevná, čo pramení v dátume narodenia býka.  Pevné znamenie je narodené v čase, keď je istá časť roka stabilná, kedy nič neprichádza ani neodchádza. Pri býkovi je to obdobie jari. Ľudia narodení v znamení býka kladú dôraz na bezpečnosť, istotu, stabilitu, pričom sú veľmi inštinktívni a prirodzení. Materializmus  v ich živote je úzko spojený s potrebou zabezpečiť rodinu a milovaným dopriať pohodlie a istotu. Vďaka pevnej energii ide o silných a sebaistých jedincov, sú trpezliví a vytrvalí. Vyznačujú sa túžbou vytvárať dlhodobé hodnoty, medzi ich ciele patrí bezpečie a dosiahnutie životných predsavzatí. Býk je uznávaný pre svoj zmysel pre spoľahlivosť. Vládcom pre býka je Venuša, teda planéta lásky, vďaka čomu sú nositelia tohto znamenia romantickí, vášniví a milujúci. Pozitívnymi črtami sú zmyselnosť a vášeň. Býk vďaka vplyvu Venuše zbožňuje pohodlie a potešenie. Venuša tiež ovplyvňuje prístup býka ku vzťahom a láske. Vo vzťahoch vyžaduje istotu, niekedy má problém otvoriť svoje srdce iným. Ak si dôveru býka získate, spoznáte oddanosť, dôveryhodnosť, čestnosť a získate priateľa či partnera. Medzi negatívne vlastnosti patrí lenivosť, ľudia narodení v znamení býka môžu byť tiež tvrdohlaví, na druhej strane sú vytrvalí a odolní voči zmenám, ktoré nemajú radi. Ak býk niečo zmení, ide o postupný a hlavne premyslený krok.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz