Drevená dekorácia Znamenie zverokruhu - Býk / Taurus

Značka: Drevená Kata
130 €
Tovar odosielame do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
11.3.2024

4-farebná drevená dekorácia znamenia zverokruhu

Veľkosť: priemer 38 cm v základnom kruhu, šírka 38,5 x výška 44 cm, hrúbka 16 mm. Hmotnosť, cca 800 g

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia Znamenie zverokruhu - Býk / Taurus

Štvorfarebné spracovanie znamenia zverokruhu v netradičnom prevedení z dielne Drevenej Katy ponúkame v našej kategórii Mandaly. Vrstvená mandala vychádza zo základného kruhu a vrstvenie materiálu v rôznych tvaroch a farbách vytvára z mandaly ojedinelú dekoráciu so zaujímavým 3d efektom. Grafické spracovanie znamenia zverokruhu vychádza z mytologického prevedenia.

Rozmery: priemer 38 cm v základnom kruhu, šírka 38,5 x výška 44 cm, hrúbka 16 mm. Hmotnosť, cca 800 g.

Prevedenie: vyrezávane z kvalitnej preglejky.

Možnosť zavesenia na stenu:  Znamenie zverokruhu neobsahuje háčik na zavesenie. Je ho možné jednoducho zavesiť cez otvor v materiáli, alebo klinčekom uchytiť na stenu (nie je súčasťou balenia). 

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu.  Povrchová úprava schne 24 hodín.  Po vysušení je bez zápachu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou.

 

BÝK – TAURUS, 21. apríl – 20 máj

Býk je podľa astrológie považovaný za zemské znamenie zverokruhu. Energia zeme pomáha býkovi s koncentráciou, element zeme vplýva na prístup býka k sebe samému i k celkovému životu. Táto energia je trvalá, stála, nemení sa, je pevná, čo pramení v dátume narodenia býka.  Pevné znamenie je narodené v čase, keď je istá časť roka stabilná, kedy nič neprichádza ani neodchádza. Pri býkovi je to obdobie jari. Ľudia narodení v znamení býka kladú dôraz na bezpečnosť, istotu, stabilitu, pričom sú veľmi inštinktívni a prirodzení. Materializmus  v ich živote je úzko spojený s potrebou zabezpečiť rodinu a milovaným dopriať pohodlie a istotu. Vďaka pevnej energii ide o silných a sebaistých jedincov, sú trpezliví a vytrvalí. Vyznačujú sa túžbou vytvárať dlhodobé hodnoty, medzi ich ciele patrí bezpečie a dosiahnutie životných predsavzatí. Býk je uznávaný pre svoj zmysel pre spoľahlivosť. Vládcom pre býka je Venuša, teda planéta lásky, vďaka čomu sú nositelia tohto znamenia romantickí, vášniví a milujúci. Pozitívnymi črtami sú zmyselnosť a vášeň. Býk vďaka vplyvu Venuše zbožňuje pohodlie a potešenie. Venuša tiež ovplyvňuje prístup býka ku vzťahom a láske. Vo vzťahoch vyžaduje istotu, niekedy má problém otvoriť svoje srdce iným. Ak si dôveru býka získate, spoznáte oddanosť, dôveryhodnosť, čestnosť a získate priateľa či partnera. Medzi negatívne vlastnosti patrí lenivosť, ľudia narodení v znamení býka môžu byť tiež tvrdohlaví, na druhej strane sú vytrvalí a odolní voči zmenám, ktoré nemajú radi. Ak býk niečo zmení, ide o postupný a hlavne premyslený krok.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz