Drevená dekorácia Blíženci

Značka: Drevená Kata
53 €
Tovar odosielame do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
20.12.2023

Dekorácia v tvare znamenia zverokruhu Blíženci

Veľkosť: priemer 38 cm 

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
Slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia Blíženci

Jednofarebná drevená dekorácia znamenia zverokruhu vyrobená z kvalitnej preglejky s povrchovou úpravou biologickým olejom, ktorý sa neolupuje a je nenáchylný na zašpinenie. 

Rozmery: priemer 38 cm, hrúbka 4 mm 

Prevedenie: vyrezávane z kvalitnej preglejky 

Možnosť zavesenia na stenu:  Znamenie zverokruhu neobsahuje háčik na zavesenie. Je ho možné jednoducho zavesiť cez otvor v materiáli, alebo klinčekom uchytiť na stenu (nie je súčasťou balenia). 

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu.  Povrchová úprava schne 24 hodín.  Po vysušení je bez zápachu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou

Podobný produkt:

DrevenadekoraciaznameniazverokruhublizenciBLÍŽENCI – GEMINI, 21. máj – 21. jún

Z hľadiska astrológie a rozdelenia zverokruhu je blíženec znamenie vzdušné. Typická pre blížencov je komunikatívnosť, múdrosť a inteligencia, vyznačujú sa spoločenskou povahou, vyhľadávajú blízkosť iných, sú veľmi vnímaví, prispôsobivý a šľachetní. Ľudia narodení v tomto znamení sa charakterizujú obrovskou schopnosťou zdokonaľovať sa a neustále sa vzdelávať. Blíženec je veľmi optimistické znamenie a má dobrý  zmysel pre humor. S ľahkosťou prijíma zmeny, vie sa im rýchlo prispôsobiť. Flexibilne reaguje na zmeny  aj preto, že blížencova sezóna prichádza spolu so zmenou ročného obdobia, s ukončením jari a nástupom leta. Blíženci sú prirodzene zvedaví, v spoločnosti sú obľúbení, prirodzená im je radosť z blízkosti ostatných ľudí. Vládnucou planétou pre blížencov je Merkúr, ktorý sa z hľadiska astrológie považuje za planétu komunikácie. V dobrom postavení  dáva blížencovi značné komunikačné zručnosti, pôsobí na rozumové nastavenie i na jeho zmysly. Ľudia narodení v znamení blížencov majú značný temperament, ktorý sa prejavuje už v toľko spomínanej komunikácii aj vo vzťahoch.  


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz