Drevená dekorácia Znamenie zverokruhu Baran / Aries

Značka: Drevená Kata
130 €
Tovar odosielame do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
20.12.2023

4-farebná drevená dekorácia znamenia zverokruhu

Veľkosť: priemer 38 cm v základnom kruhu, výška 38,5 x šírka 40 cm, hrúbka 16 mm. Hmotnosť, cca 800 g

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
Slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevená dekorácia Znamenie zverokruhu Baran / Aries

Štvorfarebné spracovanie znamenia zverokruhu v netradičnom prevedení z dielne Drevenej Katy ponúkame v našej kategórii Mandaly. Vrstvená mandala vychádza zo základného kruhu a vrstvenie materiálu v rôznych tvaroch a farbách vytvára z mandaly ojedinelú dekoráciu so zaujímavým 3d efektom. Grafické spracovanie znamenia zverokruhu vychádza z mytologického prevedenia.

Rozmery: priemer 38 cm v základnom kruhu, výška 38,5 x šírka 40 cm, hrúbka 16 mm. Hmotnosť, cca 800 g.

Prevedenie: vyrezávane z kvalitnej preglejky.

Možnosť zavesenia na stenu:  Znamenie zverokruhu neobsahuje háčik na zavesenie. Je ho možné jednoducho zavesiť cez otvor v materiáli, alebo klinčekom uchytiť na stenu (nie je súčasťou balenia). 

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu.  Povrchová úprava schne 24 hodín.  Po vysušení je bez zápachu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou.

 

BARAN – ARIES, 21. marec – 20 apríl

Ľudia narodení v znamení barana sú energickí, vášniví, iniciatívni, majú vodcovské vlastnosti. Je to mimoriadne energické znamenie a osoby, ktoré dokážu túto energiu nasmerovať správnym smerom, môžu dokázať v živote veľké veci. Sú inšpiratívni a život si vedia užívať plnými dúškami.  Oheň ako životný element má na znamenie barana veľký vplyv. Okrem tých pozitívnych vlastností sa však môže prejavovať aj negatívne. Barani môžu byť impulzívni, najmä ak element ohňa nedokážu správne vyvážiť. Vtedy sa môžu ľudia vyznačovať nestálosťou, agresiou či nezodpovednosťou. Ak svoj element správne nasmerujú, môže sa stať nástrojom pre naplnenie ambícií. Vládnucou planétou pre barana je Mars. Ovplyvňuje baranove vlastnosti ako odvahu a silu. Pri nestabilnom postavení planéty Mars v čase narodenia môžu prevládať vlastnosti ako nestálosť, nervozita až agresia, naopak v dobrom umiestnení planéty Mars v čase narodenia je človek silnou osobnosťou s vodcovskými vlastnosťami. Vďaka pôsobeniu Marsu je baran sebavedomý, otvorený novým veciam, vyznačuje sa silným odhodlaním a svoje ciele presadzuje s vášňou. Ľudia narodení v znamení barana sú vitálni, vytrvalí a majú pozitívny vzťah k športu, prejavujú sa dominanciou a nemajú radi prehry.   

 

 

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz