Drevený obraz Narodenie dieťaťa - Teddy bear

Značka: Drevená Kata
88 €
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
5.6.2024

DREVENÝ OBRAZ NA STENU S ÚDAJMI O DIEŤATI 

VYREZÁVANÝ 3D TECHNIKOU DO MASÍVNEHO DREVA

NÁSTENNÁ DEKORÁCIA

3D OBRAZ Z DUBOVÉHO MASÍVU

KRÁSNY BYTOVÝ DOPLNOK

DARČEK PRI NARODENÍ DIEŤAŤA 

PRÍRODNÝ MATERIÁL

SLOVENSKÝ VÝROBOK 

Text obrazu vpíšte do poznámky v objednávke, alebo Vás budeme kontaktovať. 

Detailné informácie

Rýchla doprava, doprava zadarmo od 150 eur.
Rýchla doprava
Odosielam do 48 hodín pri produktoch
skladom. Od 150€ zadarmo.

Podrobný popis

Drevený obraz Narodenie dieťaťa - Teddy bear

Rozmer :

 • šírka 37 cm x výška 37 cm
 • hrúbka 1,8cm
 • hmotnosť : cca 2 kg

Prevedenie :

 • vyrezávaný 3D technikou do masívneho dreva
 • buková škárovka (cinkovaná)
 • každý kus je originál

Možnosť zavesenia :

 •  obraz je možné upevniť na stenu  -FIXNOU LEPIACOU PÁSKOU (z dôvodu bezpečnosti dieťaťa nie je obraz vešaný na stenu háčikmi, ale fixnou lepiacou páskou, preto upozorňujeme, že pri odlepení obrazu zo steny, môže dôjsť k poškodeniu maľovky, resp. omietky.)

Povrchová úprava :

 • tvrdý voskový olej, vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov
 • vode odpudivá, 
 • povrch príjemný na dotyk
 • nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu
 • bez zápachu 

Údržba :

 • stačí pretrieť vlhkou handričkou

 

Narodenie dieťaťa je jedným z najúžasnejších okamihov v živote každého rodiča. Je to obdobie plné radosti, očakávania a lásky. Aby ste mohli tento výnimočný okamih osláviť a zachytiť ho, predstavujeme vám drevený obraz Narodenie dieťaťa - Teddy bear, vďaka ktorému si uchováte spomienku na ten nezabudnuteľný moment, keď ste privítali svoju malú ratolesť do sveta.

Hlavnou témou dreveného obrazu je roztomilý medveď, symbol detstva a nevinnosti. Medveď je jemne vyrezávaný do kvalitného dreva a drží v labke tabuľku s informáciami o narodení vášho dieťaťa, dátum narodenia, meno, váha a dĺžka pri narodení a čas. Tento jedinečný dizajn dodáva obrazu autenticitu a osobitý charakter.

Rozmery dreveného obrazu boli starostlivo zvolené tak, aby bol dostatočne výrazný na ozdobenie steny v detskej izbe. Pre vašu pohodlnosť je tento drevený obraz dodávaný s lepiacou páskou pre nalepenie na stenu, čo znamená, že nemusíte riešiť zložité inštalácie. Stačí jednoducho odstrániť z pásky fóliu a obraz prilepiť na vybrané miesto - okamžite začne žiariť svojou jedinečnou krásou.

Obraz môže byť aj vynikajúcim darčekom pre novopečených rodičov. Darujte im túto originálnu umeleckú prácu a pomôžte im zachytiť jeden z najdôležitejších momentov ich života.

Vďaka obrazu Narodenie dieťaťa – Teddy bear vytvoríte úžasnú atmosféru plnú lásky, tepla a šťastia. Každý pohľad naň vás prenesie späť do chvíľ, na ktoré nikdy nezabudnete. Doprajte si túto neoceniteľnú spomienku na jeden z najkrajších okamihov ľudského života a objednajte si tento pôvabný drevený obraz ešte dnes!

Text, ktorý si prajete na obraze nám môžete napísať do poznámky pri vypĺňaní Vašej objednávky, alebo Vás budeme mailom kontaktovať, aby ste nám text produktu doplnili.

 

 

Produkt vyrábame podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, je vyrobený na mieru a určený osobitne pre jedného spotrebiteľa.

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz