Drevený obraz Narodenie dieťaťa - Teddy bear

Značka: Drevená Kata
88 €
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
29.12.2023

Drevený obraz z bukového masívu s údajmi o narodení dieťaťa.

Veľkosť: 37x37cm.

Po odoslaní objednávky Vás budeme kontaktovať, aby ste nám údaje o dieťatku doplnili.

Detailné informácie

Garance kvality
Garancia kvality
Slovenské výrobky
Pomůžeme vám
Pomôžeme vám
s výberom produktov
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 150 €
Odosielame do 48h
Odosielame do 48h
u produktov skladom

Podrobný popis

Drevený obraz Narodenie dieťaťa - Teddy bear

Narodenie dieťaťa je jedným z najúžasnejších okamihov v živote každého rodiča. Je to obdobie plné radosti, očakávania a lásky. Aby ste mohli tento výnimočný okamih osláviť a zachytiť ho, predstavujeme vám drevený obraz Narodenie dieťaťa - Teddy bear, vďaka ktorému si uchováte spomienku na ten nezabudnuteľný moment, keď ste privítali svoju malú ratolesť do sveta.

Hlavnou témou dreveného obrazu je roztomilý medveď, symbol detstva a nevinnosti. Medveď je jemne vyrezávaný do kvalitného dreva a drží v labke tabuľku s informáciami o narodení vášho dieťaťa, dátum narodenia, meno, váha a dĺžka pri narodení a čas. Tento jedinečný dizajn dodáva obrazu autenticitu a osobitý charakter.

Rozmery dreveného obrazu boli starostlivo zvolené tak, aby bol dostatočne výrazný na ozdobenie steny v detskej izbe. Pre vašu pohodlnosť je tento drevený obraz dodávaný s lepiacou páskou pre nalepenie na stenu, čo znamená, že nemusíte riešiť zložité inštalácie. Stačí jednoducho odstrániť z pásky fóliu a obraz prilepiť na vybrané miesto - okamžite začne žiariť svojou jedinečnou krásou.

Obraz môže byť aj vynikajúcim darčekom pre novopečených rodičov. Darujte im túto originálnu umeleckú prácu a pomôžte im zachytiť jeden z najdôležitejších momentov ich života.

Vďaka obrazu Narodenie dieťaťa – Teddy bear vytvoríte úžasnú atmosféru plnú lásky, tepla a šťastia. Každý pohľad naň vás prenesie späť do chvíľ, na ktoré nikdy nezabudnete. Doprajte si túto neoceniteľnú spomienku na jeden z najkrajších okamihov ľudského života a objednajte si tento pôvabný drevený obraz ešte dnes!

Rozmery*: 37 cm x 37 cm, hrúbka 1,7 cm, hmotnosť cca 2 kg.

Prevedenie: 3D rezba do masívneho dreva / cinkovaná škárovka. Každý výrobok je originálom, môže sa mierne líšiť od vyobrazenia na stránke. Mierne odlišnosti vznikajú pri výrobe z dôvodu rôznej štruktúry a tvrdosti dreva ako prírodného materiálu. 

Možnosť upevnenia na stenu - fixná lepiaca páska (z dôvodu bezpečnosti dieťaťa nie je obraz vešaný na stenu háčikmi, ale fixnou lepiacou páskou, preto upozorňujeme, že pri odlepení obrazu zo steny, môže dôjsť k poškodeniu maľovky, resp. omietky.)

Povrchová úprava : tvrdý voskový olej. Povrch dreva je obrúsený, suchý, vyčistený a následne je upravený s prírodnou povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejom. Je vode odpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa a je nenáchylný k zašpineniu.  Povrchová úprava schne 24 hodín.  Po vysušení je bez zápachu. 

Údržba: stačí pretrieť vlhkou handričkou.

Produkt vyrábame podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, je vyrobený na mieru a určený osobitne pre jedného spotrebiteľa.

  *Hmotnosť sa môže mierne líšiť.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz