Originálne vianočné darčeky

Ako potešiť blízkych a oživiť domov drevenými klenotmi

Def_blog_tipynavianocnedarceky_textVianoce sú obdobím tepla, radosti a spoločného oslavovania s blízkymi. Aby sme vám toto krásne obdobie ešte viac spríjemnili, máme pre vás zopár tipov na originálne vianočné darčeky. Pomôžeme vám ušetriť čas s výberom darčekov pre vašich najbližších. A aby ste ich prekvapili originálnym kúskom, prinášame vám niekoľko inšpirácií na vianočné darčeky, ktoré vašich blízkych potešia a skrášlia im domov.

Drevené dekorácie sa stávajú výrazne populárnym trendom nielen pre svoju prirodzenú krásu, ale aj pre svoju trvácnosť a ekologické vlastnosti. V tomto blogu vám predstavíme hlbší pohľad na rôzne druhy drevených darčekov, ktoré môžete vybrať pre vašich rodičov, súrodencov, priateľov, kamarátov a ďalších blízkych.

Drevené sošky – štýlový záblesk v domácnosti

Drevené sošky sú výborným spôsobom, ako vniesť umenie do každej domácnosti. Výber drevených sošiek môže byť veľmi osobný, pretože každá z nich vyjadruje jedinečný príbeh. Soška je ideálny vianočný darček pre ženu, ktorú ak obdarujete elegantnou soškou Zamilovaný pár, nepochybne jej venujete lásku a šťastie. Pre rodičov môžete vybrať krásnu sošku Muž so ženou symbolizujúcu lásku a oddanosť. S osobným gravírovaným venovaním viete svojim rodičom poďakovať za všetko, čo pre vás v živote urobili.

 Drevena dekoracia soska zamilovany parDrevenamandalaPokojvodyDrevené mandaly – harmonizujte dušu a priestor

Drevené mandaly sú krásnym spojením umenia a duchovna, nesú so sebou nielen krásu, ale aj hlbší duchovný význam. Vianočný darček v podobe drevenej mandaly poteší všetkých, ktorí sa venujú aj svojej duši, hľadajú jej pokoj, radi relaxujú a meditujú. Drevená mandala je tak dekoratívny prvok, ako aj prostriedok na relaxáciu a meditáciu a môže byť dôležitým prvkom pri osobnom rozvoji každého. Dnes sa používajú aj ako umelecké diela na ozdobenie domovov a na podporu zdravia, lásky a šťastia. Venujte farbu a harmóniu vo vašich vianočných darčekoch.

dreveny obraz VLNY_eshop1Drevenyobraz Hlbokovlese dub jantarDrevené obrazy – život v detailoch dreva

Drevené obrazy sú výnimočným spôsobom, ako pridať do domova osobný štýl. Dodajú interiéru osobitý dotyk. Drevený obraz je vhodný vianočný darček pre muža, ktorý má rad prírodu. Výber vhodného motívu je už len na vás, aby ste naplnili vkus obdarovaného. Ponúkame vám tradičnejšie motívy z prírody, alebo modernejšie abstraktné obrazy, či dokonca motívy podľa vlastného výberu, ktoré vám dielňa spoločnosti Drevená Kata rada vyrobí.

DrevenadekoraciaStromzivotaLASKA_10 DrevenadekoraciaStromzivotaLASKA_eshopDrevené dekorácie a stromy života - symbol rastúceho spojenia

Drevené stromy života pridávajú do vášho výberu ešte hlbší význam. Tieto symbolické dekorácie predstavujú rastúce spojenie s rodinou a priateľmi. Pre sestru, brata alebo priateľa môže byť drevený strom života výnimočným darčekom, ktorý vyjadruje silné puto, ktoré medzi vami existuje. Súčasne ide o krásny kúsok, ktorý môže ozdobiť ich domov.

 

DrevenamiskaJAVOROVYLIST2Drevena Misa Tu boli vianocne kolaciky1Drevené misky - kombinácia elegancie a funkčnosti

Drevené misy sa stali symbolom elegancie a praktickosti. Výber rôznych veľkostí a tvarov umožňuje prispôsobiť tento darček konkrétnym potrebám obdarovaného. Pre sestru alebo kamarátku, ktorá sa zaujíma o kulinársku sféru, môže byť drevená miska ideálnym darčekom. Drevený tanier s textom „Tu boli vianočné koláče“ rozosmeje a poteší každú babičku, ktorá rada pečie vianočné koláče. Pre brata alebo kamaráta, ktorý rád pripravuje hostiny, môže byť drevená misa ideálnym darčekom na servírovanie všetkých jeho mäsových či zeleninových pochúťok.

Drevenadekoraciaznameniazverokruhuryby1Drevenadekoraciaznameniazverokruhupanna1Vianočný darček pre každého - drevené znamenie zverokruhu

Krásny darček pod vianočný stromček pre každého. Ide o drevenú dekoráciu, ktorá oživí interiér a dodá mu jedinečný a osobitý ráz. Drevené dekorácie v podobe znamení zverokruhu sú ideálnym spôsobom, ako spojiť estetiku s osobným dotykom. Každé znamenie zverokruhu má svoju vlastnú symboliku a charakter, čo robí drevenú dekoráciu ešte špeciálnejšou. Vytvorte magický vianočný okamih tým, že vyberiete drevenú dekoráciu so znamením zverokruhu pre svojich blízkych. Týmto spôsobom nielen potešíte ich zmysly, ale prinesiete do ich života aj štipku mystiky a osobného významu. 

Vianočné obdobie je o láske, radosti a zdieľaní okamihov s blízkymi. Drevené darčeky nie sú len o ich vizuálnom efekte, ale aj o ich príbehu a význame. V tomto vianočnom období teda zvoľte drevené dekorácie a darčeky, ktoré neprinášajú len radostný pohľad, ale aj hlbší význam a spojenie s prírodou.

mceclip0-26

Drevená Kata

unikátne & exkluzívne dekorácie a doplnky


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz