Hodnotenie obchodu

Sandra Szőllősová

mceclip0-10

Ďakujem veľmi pekne za prekrásnu drevenú dekoráciu sošky - zamilovaný pár. Úžasná, profesionálna a precízna práca!!! Maximálna spokojnosť ♥️♥️♥️

Ingrid

mceclip0-10

Dobrý deň,
Tovar mi bol doručený, strom života je nádherný, ďakujem veľmi pekne!

Ľubica B.

Veľmi rýchle vybavenie objednávky + doručenie.

Maximálna spokojnosť s tovarom.

Danica Sekejova

Tovar veľmi kvalitný drevo krásne vonia , rýchlo doručený a dobre zabalený.

Ďakujem veľmi pekne za krásne formy na medovníčky. 

Peter Seman

Veľmi pekne práce vrelo doporučujem 😊

Zuzana Vlkovicova

Objednavali sme strom zivota s gravirovaním ako darcek pri prilezitosti odchodu kolegu do dochodku. Ocenujem naozaj vysoko profesionalny pristup, rychle dodanie a preciznu pracu. Velka spokojnost.

Rasto Tkac

Ďakujem veľmi pekne, Soška je krásna, Dúfam, že sa bude páčiť...

Lucia Pragerova

Úžasní ľudia v tejto firme.... ochotní.. profesionálni... ústretoví...potrebovala som do dvoch dní dar pre rodičov ..konkrétne strom života láska ..nemali na sklade...na druhý deň od telefonického hovoru bol vyrobený...z krásneho dreva ...darčekovo zabalený... doručený...promptne všetko vybavené....naozaj obrovská vďaka a spokojnosť..takto to má fungovať vo vzťahu so zákazníkom...klobúk dole...nech sa darí....

Miroslav Gíreth

Mimoriadna spokojnosť od objednania výrobku až po dodanie, ústretovosť pri výrobe na zákazku, perfektná komunikácia, nádherné prevedenie dodaného dreveného obrazu. Vrelo doporučujem.

Jaroslav Jelinek

Vyhral som na facebooku drevenú dekoráciu môjho znamenia Váhy. Dnes mi bola osobne doručená domov. Krásna, oveľa krajšia v skutočnosti ako na foto. Dosť veľká, priemer cca 40 cm. Už sme našli čestné miesto v obývačke, zavesíme si ju na stenu. Veľmi sa teším a ďakujem krásne. Môžem len odporučiť.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz